Funkční trénink - anatomie

Cvičební program pro aktivity reálného života

Katerina Spilio, Erica Gordon-Mallin

Pro ještě lepší crossfit trénink!

Dostaňte se do kondice od hlavy až k patě!

Tato kniha poskytuje všechno, co potřebujete ke zlepšení a zdokonalení fitness výkonu v jakémkoliv sportu či aktivitě, kterou máte rádi, ale i v naprosto běžném životě.

Vypracujte si lepší tenisový úder, házejte míčem větší silou, zvyšte svůj plavecký výkon... Elegantně vybíhejte schody, svižně dožeňte autobus, nevyhoďte si plotýnky při zvednutí těžkého břemene, ladnými pohyby si podejte věci z vysoko umístěných poliček…. A jako bonus získejte i dobře vypadající tělo.

V knize naleznete krok za krokem jasné ilustrované instrukce, doplněné o užitečné tipy, jak cvičit správně a čeho se naopak vyvarovat, a u každého cviku naleznete detailní anatomické ilustrace zdůrazňující svaly, pro které je cvik nejpřínosnější. Nezáleží na vašem věku ani aktuální kondici.

Katerina Spilio je osobní trenérka s certifikátem Aerobics and Fitness Association of America. Má 30leté zkušenosti ve vedení skupinových lekcí a individuálních tréninků.

Erica Gordon-Mallin je spisovatelka a editorka fitness knih. Je absolventkou Amherst College a University College v Londýně.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 160
Datum vydání 19.10.2015
Formát 170x243 mm
Hmotnost 0,572 kg
Jazyk čeština
Původní název Anatomy of Functional Training
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026408765
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem