Kouzelné leporelo o nekonečné síle představivosti

Malému Eskymáčkovi Yukovi maminka večer vypráví příběhy o místě, kde končí svět. Jenomže pižmoň, sob, a dokonce ani polární liška o něm nic nevědí. Možná mu poradí veliká bílá medvědice. Povede se nakonec Yukovi najít konec světa?

Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 12
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.10.2023
Formát 150x210 mm
Hmotnost 0,207 kg
Jazyk čeština
Původní název Na koniec sveta
Původní jazyk slovenština
Překladatel Katarína Belejová H.
EAN 9788026448181
Věk od 2
Typ Kniha
Vazba leporelo rozkládací se hřbetem

Autor knihy

Zuzana Štelbaská Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská


Autorka, překladatelka a čtenářka knih pro děti a mládež. Od patnácti let působí v médiích, začínala v lokálních prešovských médiích, později působila v RTVS jako moderátorka, scenáristka a dramaturgyně, dnes je šéfredaktorkou publicistiky v TV Markíza. Ve svých knihách se věnuje zejména dětským příběhům, které jsou často inspirovány skutečnými událostmi. Píše pro všechny dětské a YA věkové kategorie, přičemž prostředí příběhů a povídek je silně ovlivněno jejím vztahem k přírodě a zvířatům. Podle její knihy Mami, kup mi slona vznikl stejnojmenný seriál pro RTVS, který režíroval Bohdan Sláma.

Zobrazit profil autora
Adrián Macho Adrián Macho

Adrián Macho


Adríán Macho žije a působí v Bratislavě. Kreativita a výtvarné techniky jej provázejí už od mala. Studoval uměleckou keramiku na střední škole v Modře. Dlouho se věnoval grafickému designu v reklamních agenturách a později i na volné noze. Jeho talent se ale nejvíce projevil, když začal ilustrovat. Důkazem je několik dětských knih, které se na Slovensku staly bestsellery a dostalo se jim i ocenění od čtenářů. V roce 2018 se v Česku prezentoval svým autorským debutem, dětskou knihou Gerda, příběh velryby, kterou sám ilustroval.

Zobrazit profil autora