Domácí lékař dětských nemocí

Příznaky, léčba, prevence

Barbara Capelle, Helmut Keudel

Komplexní rádce pro zdraví vašeho dítěte

Komplexní rádce pro rodiče, rozsáhlý podrobný průvodce o zdraví a nemocech dětí. Díky této knize budete vědět, jak postupovat v případě rozvinutí příznaků nemoci. Zjistíte, kdy musíte k lékaři, jak asi bude probíhat léčba, co můžete udělat vy svépomocí, jaká homeopatika na daný problém zabírají.

V knize naleznete:

- Přehled příznaků - průvodce mezi nemocemi.

- Speciální část věnovanou péči o kojence, informace o jejich možných potížích a nemocech, jak postupovat, jak je léčit.

- Přehled jednotlivých dětských onemocnění, rozdělený dle částí lidského těla (Oči, uši, zoubky, Dýchací cesty, Žaludek a střeva, Srdce, krevní oběh a látková výměna, Ledviny, močové cesty a pohlavní orgány, Kůže, Kosti, svaly a klouby, Mozek a nervový systém, Alergická onemocnění, Typické dětské nemoci a jiná infekční onemocnění, Starosti s dětmi - velmi vážné choroby a psychické poruchy.)

- Zvláštní kapitolu o přírodní a alternativní léčbě (bylinky, zábaly, obklady, koupele, čaje, masti).

- Přehled preventivních prohlídek, očkovací kalendář a doporučené vybavení domácí lékárničky.

- Doporučení pro zdravou výživu a harmonický rozvoj dítěte.

- Komplexní kapitolu o první pomoci (bezvědomí, zástava dechu, zástava srdce, šok, krvácení, utonutí, úpal, úžeh, hmyzí bodnutí, zlomeniny, zranění lebky, zranění elektrickým proudem, pohmožděniny, omrzliny, poleptání, popálení, opaření, otravy).

Tato kniha je opravdovým bestsellerem, v Evropě se ji prodalo více než půl milionů výtisků.

Číst více
469 Kč Doporučená cena
Nedostupné