Netterův anatomický atlas člověka


Frank H. Netter

Světový bestseller - pro svou dokonalou názornost a srozumitelnost ideální pro studium anatomie.

Netterův anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Již řadu let patří mezi nejžádanější atlasy anatomie také u nás.

Genialita obrázků dr. Nettera spočívá v tom, že anatomii vyobrazuje jasně, realisticky a vědeckým způsobem, aniž by jeho ilustrace postrádaly vyváženost mezi komplikovaností a přehnanou zjednodušeností.

Toto nejnovější české vydání obsahuje více než 540 barevných a velmi názorných ilustrací, nejnovější informace, radiografy, snímky výpočetní tomografie (CT), CT angiogramy a snímky magnetické rezonance. Anatomická terminologie zde byla doplněna o nejaktuálnější poznatky.

„Autoři tohoto českého překladu byli vedeni snahou, aby naší lékařské veřejnosti a studentům medicíny zpřístupnili tuto publikaci, která je nejen učebnicí anatomie, ale také vědeckým a uměleckým dílem.“ Prof. MUDr. Vladimír Holibka, DrSc.

Ústav normální anatomie Lékařské fakulty Univerzity Palackého Olomouc

Číst více
2 249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 640
Ke stažení pdf Obsah.pdf
Datum vydání 18.01.2011
Formát 222x286 mm
Hmotnost 2,44 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025122488
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Frank H. Netter Frank H. Netter

Frank H. Netter


Narodil se v New Yorku, vystudoval umění na Art Students League a National Academy of Design, poté medicínu na Univerzitě v New Yorku, kde získal v roce 1931 titul doktor medicíny. Již během studií přitáhly jeho skici pozornost vyučujících i jiných mediků. Práce dr. Nettera se řadí mezi nejkvalitnější ilustrace používané pro výuku lékařské terminologie a anatomie, jsou ceněny pro estetickou kvalitu a vysokou intelektuální hodnotu. Český čtenář se s jeho anatomickými kresbami může setkat v Netterově anatomickém atlase člověka a Netterově vybarvovacím anatomickém atlase.

Zobrazit profil autora