Nesportujte – hýbejte se! O smysluplném pohybu podle Miloše a Dany Škorpilových.

K tomu, abyste se dostali do kondice, nepotřebujete zafuněnou posilovnu. Guru českého běhu Miloš Škorpil pro vás ve spolupráci se svou ženou Danou připravil srozumitelný návod na zlepšení fyzičky a budování síly v domácích podmínkách. Jak si rozvrhnout trénink a vyzrát na regeneraci? Co všechno můžete ke cvičení použít? A jak zlepšit svou běžeckou techniku? S racionálním přístupem k pohybu nakopnete svoje výkony a vaše tělo omládne o celé roky!

Nepřejeme si to, ale pokud by se opět zavřela fitka a prostory pro společná cvičení, naše knížka vám může pomoci se s tím aktivně vypořádat.

Dana a Miloš

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.11.2020
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,732 kg
Jazyk čeština
Původní název Fit i bez fitka
EAN 9788026434283
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Dana Škorpilová Dana Škorpilová

Dana Škorpilová


Sama o sobě ironicky říká, že už je starší kousek (narodila se v roce 1960), ale rozhodně netráví druhou polovinu života v bačkorách u televizních seriálů. Bývalá bankovní manažerka se po pracovní i životní krizi po padesátce znovu vdala a jako osobní trenérka a výživová poradkyně se teď věnuje svým klientkám a celoživotním koníčkům, kterými jsou fitness a zdravé stravování. Miluje svou rodinu a tři chrty a neumí si představit život bez pohybu, přírody, smíchu, knih, dobrého jídla a hlavně lásky.

Zobrazit profil autora
Miloš Škorpil Miloš Škorpil

Miloš Škorpil


Miloš Škorpil (1954) je ultramaratonec, propagátor a trenér běhu, zakladatel běžecké školy, po právu považovaný za gurua českého běhání. O běhu a prospěšnosti pohybu napsal spousty článků již v době, kdy pohyb a běh patřily mezi skoro zapomenutá slova. Je autorem či spoluautorem desítky knih, přičemž všechny mají jedno společné sdělení: každý z nás je sám sobě největším a nejtěžším soupeřem, nad nímž nelze nikdy vyhrát. Milošovým hlavním životním posláním je „Pomáhat lidem, aby byli zdravější, fyzicky zdatnější, psychicky vyrovnaní a užívali si šťastný života běh. Protože o to v životě jde – být v pohodě.“ Je držitelem několika sportovních rekordů zapsaných do České knihy rekordů. V Mladé frontě vydal veleúspěšné tituly Škorpilova škola běhu (2014) a Běžecká bible Miloše Škorpila (2019).

Zobrazit profil autora