Olivia Rodrigo: fankniha


Malcolm Croft

i Připravujeme

Vše, co musíš vědět o nejzářivější světové popstar současnosti

Její alba zářila z vrcholů hitparád, její singly se pravidelně umisťují na předních příčkách všech žebříčků, její vystoupení jsou fenomenální, získala Grammy – může toho Olivie Rodrigo vůbec ještě dosáhnout víc?

Olivia Rodrigo: fankniha je oslavou života této oslnivé kalifornské krásky. V knize se dozvíš, jak se hvězda televizního seriálu High School Musical stala celosvětově známou skladatelkou a zpěvačkou, kdo jsou její „Livies“, díky čemu její úžasné debutové album Sour uchvátilo svět a jak se k ní BRIT Awards a Grammy jen hrnou! Knížka je plná těch nejvydařenějších fotografií, historek a nejdůležitějších informací o této zářivé hvězdě.

Číst více
269 Kč Doporučená cena
Vychází

Detailní informace

Žánr hudba
Počet stran 64
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2024
Formát 216x280 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Kolektiv
Původní název Olivia Rodrigo: The Ultimate Fan Book
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Tučková
EAN 9788026452379
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Malcolm Croft Malcolm Croft

Malcolm Croft


Malcolm Croft začínal před 20 lety jako hudební publicista a poté se přes různé pozice ve vydavatelském průmyslu dostal až k vlastnímu psaní. Je autorem desítek moderních a humorných titulů od životopisů až po literaturu pro děti. Na další hromadě knih se poté podílel jako spoluautor, konzultant nebo redaktor. Jeho knihy se překládají do mnoha světových jazyků a několik z nich se stalo mezinárodními bestsellery.

Zobrazit profil autora