Harry Styles: Život a hudba


Malcolm Croft

Kompletní příběh fenomenálního zpěváka, hudebníka, herce a módní ikony

Když se Harry v roce 2010 poprvé přihlásil do soutěže X Factor, snil o tom, že se stane sólovým zpěvákem. Cesta, na kterou nastoupil, byla ale spletitější, než si sám dokázal představit. Vinula se od vedoucí pozice ve One Direction, nejpopulárnější chlapecké kapele století, přes filmové role až po zaplněné stadiony při sólových turné. Díky tomu všemu se Harry stal kultovní postavou s fanynkami a fanoušky po celém světě.

Kniha Harry Styles – život a hudba mapuje celou kariéru tohoto hvězdného hudebníka do nejmenších detailů. Odhaluje příběh, jak se z troufalého chlapce, který se poprvé objevil před televizními kamerami, stal sebevědomý a talentovaný umělec, držitel ceny Grammy, herec a módní ikona. Během toho všeho neztratil nic ze svého šarmu, pozitivního přístupu k životu a lásky k fanouškům.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr hudba
Počet stran 176
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.02.2023
Formát 185x237 mm
Hmotnost 0,672 kg
Jazyk čeština
Původní název THE LIFE & MUSIC OF HARRY STYLES
Původní jazyk angličtina
Překladatel Roman Bureš
EAN 9788026444770
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Malcolm Croft Malcolm Croft

Malcolm Croft


Malcolm Croft začínal před 20 lety jako hudební publicista a poté se přes různé pozice ve vydavatelském průmyslu dostal až k vlastnímu psaní. Je autorem desítek moderních a humorných titulů od životopisů až po literaturu pro děti. Na další hromadě knih se poté podílel jako spoluautor, konzultant nebo redaktor. Jeho knihy se překládají do mnoha světových jazyků a několik z nich se stalo mezinárodními bestsellery.

Zobrazit profil autora