Netterův vybarvovací anatomický atlas


John T. Hansen

Procvičujte anatomii aktivně - postupným dokreslováním a vybarvováním anatomických struktur podle pokynů v této učebnici.

Ideální pomůcka pro studium anatomie, vhodná zejména pro mediky, ale také pro budoucí fyzioterapeuty a další zdravotnické pracovníky. Černobílé anatomické kresby jsou určeny k postupnému dokreslování a vybarvování anatomických struktur a umožňují studentům se aktivně a efektivně připravit na zkoušku z anatomie. Toto české vydání bylo připraveno ve spolupráci s Ústavem normální anatomie Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Schematické obrázky využívající barevné zobrazování anatomických struktur jsou jednou ze základních metod studia anatomie. Podporují nejen prostorové souvislosti a vztahy v obtížně uchopitelných krajinách lidského těla, ale i vizuální paměť, která je pro studium anatomie nezbytná.

Tuto publikaci vřele doporučujeme jako jeden ze studijních materiálů všem, které čeká zkouška z anatomie, všem, kdo si potřebují efektivně připomenout anatomii lidského těla v dalším pregraduálním či postgraduálním studiu, ale také těm, kteří chtějí znát své tělo více než jen z pohledu do zrcadla a touží objevovat krásy anatomického světa. 

RNDr. Marcela Bezdičková, Ph.D., a kolektiv Ústavu normální anatomie

Číst více
590 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 368
Datum vydání 19.08.2013
Formát 210x297 mm
Hmotnost 1,076 kg
Jazyk čeština
Původní název Netter’s Anatomy Coloring Book
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026401872
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená