Pagáč jóga

Jógové desatero našima očima

Patricie Pagáčová, Barbora Pagáčová

Jogínské desatero pro život

Jogínské desatero pro život

Cílem jógy není dostat se do co nejnáročnější pozice a v ní pak vypadat dobře – jde především o hledání vlastní cesty a harmonického vztahu k existenci. Herečka Patricie Pagáčová vás spolu se svojí švagrovou, lektorkou jógy Bárou Pagáčovou, provedou jamy a nijamy: desaterem jógových pravidel pro život. Odlehčete s nimi svoji mysl a najděte v józe cestu za pozitivnějším přístupem k sobě a ke svému okolí!

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 128
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.05.2021
Formát 210x210 mm
Hmotnost 0,587 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Daniela Pavlíková
EAN 9788026436140
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Patricie Pagáčová Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová


Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) se narodila 19. 2. 1988 v Praze. Vystudovala mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Herectví se začala věnovat už v 8 letech. V současnosti se věnuje také divadelnímu herectví. V dubnu 2020 rozjela společně se svou švagrovou Bárou pořad Pagáč jóga, na který navázaly i pravidelné jógové víkendy. Mezi její největší záliby patří výlety do přírody s manželem a jejich dvěma psy, jízda na koni a samozřejmě jóga.

Zobrazit profil autora
Barbora Pagáčová Barbora Pagáčová

Barbora Pagáčová


Barbora Pagáčová se narodila 18. 11. 1992 v Hodoníně. Po ukončení studia na gymnáziu se rozhodla odjet na zkušenou do Itálie, kde nakonec místo pár měsíců zůstala žít 5 let. Po návratu do ČR se přestěhovala do Prahy, kde se stala instruktorkou jógy a kde našla svůj druhý domov. Kromě jógy je také velkým milovníkem cestování, otužování a překračování hranic komfortní zóny.

Zobrazit profil autora