Pagáč jóga

Jógové desatero našima očima

Patricie Pagáčová, Barbora Pagáčová

Jogínské desatero pro život

Jogínské desatero pro život Cílem jógy není dostat se do co nejnáročnější pozice a v ní pak vypadat dobře – jde především o hledání vlastní cesty a harmonického vztahu k existenci. Herečka Patricie Pagáčová vás spolu se svojí švagrovou, lektorkou jógy Bárou Pagáčovou, provedou jamy a nijamy: desaterem jógových pravidel pro život. Odlehčete s nimi svoji mysl a najděte v józe cestu za pozitivnějším přístupem k sobě a ke svému okolí!
Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 128
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.05.2021
Formát 210x210 mm
Hmotnost 0,587 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026436140
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Patricie Pagáčová Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová


Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) se narodila 19. 2. 1988 v Praze. Vystudovala mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Herectví se začala věnovat už v 8 letech. V současnosti se věnuje také divadelnímu herectví. V dubnu 2020 rozjela společně se svou švagrovou Bárou pořad Pagáč jóga, na který navázaly i pravidelné jógové víkendy. Mezi její největší záliby patří výlety do přírody s manželem a jejich dvěma psy, jízda na koni a samozřejmě jóga.

Zobrazit profil autora
Barbora Pagáčová Barbora Pagáčová

Barbora Pagáčová


Barbora Pagáčová se narodila 18. 11. 1992 v Hodoníně. Po ukončení studia na gymnáziu se rozhodla odjet na zkušenou do Itálie, kde nakonec místo pár měsíců zůstala žít 5 let. Po návratu do ČR se přestěhovala do Prahy, kde se stala instruktorkou jógy a kde našla svůj druhý domov. Kromě jógy je také velkým milovníkem cestování, otužování a překračování hranic komfortní zóny.

Zobrazit profil autora