Bude dneska buchta?

60 sladkých receptů pro každou příležitost

Kristýna Bubeníková

Generacemi prověřené recepty pro zkušené i začínající kuchaře

Generacemi prověřené recepty pro zkušené i začínající kuchaře

Pamatujete, jak chutnala buchta od babičky? Taková ta poctivá – z másla, sádla, cukru a bez moderních náhražek. Připomeňte si chuť dětství a vyzkoušejte generacemi prověřené recepty s moderním nádechem. Kristýna Bubeníková připravila kuchařku, díky které budete mít vždy co péct. Je libo bábovku, řez, buchtu na plech, koláč, dort nebo drobný zákusek? Srozumitelné recepty z běžně dostupných surovin zvládnou i začínající kuchaři. O zákusky u vás doma už nikdy nebude nouze!

Jmenuju se Kristýna a nadevše zbožňuji své děti Elišku, Honzíka a manžela Honzu. Vaření a pečení je mým obrovským koníčkem, relaxem, radostí a někdy taky útěkem od všednodenních starostí.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 152
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.05.2023
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,484 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026447382
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Kristýna Bubeníková Kristýna Bubeníková

Kristýna Bubeníková


Kristýna Bubeníková je autorkou blogu www.kristynabubu.cz, kam přispívá jednoduchými a osvědčenými recepty převážně z české kuchyně. Její největší vášní je však pečení sladkých moučníků. Miluje tradiční recepty, které se dědí z generace na generaci. Ráda používá snadno dostupné suroviny a dbá na to, aby recepty zvládl opravdu každý. V knize Bude dneska buchta? si vybere každý tu svou oblíbenou a jistě v ní nalezne i nějaký moučník, který ho přenese ve vzpomínkách do dětství.

Zobrazit profil autora