Cukrfree

„Více než 70 lahodných cukrfree receptů, které mi pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy!“

Janina Černá

Zkuste život bez cukru! Je sladký!

Zkuste život bez cukru! Je sladký!

Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové.

Zahrnují kompletní menu – snídaně, snacky, hlavní jídla, přílohy, dezerty…

Autorka Janina Černá se v roce 2015 díky svému blogu Cukrfree.cz stala objevem českého blogerského světa, kdy během pouhých několika měsíců „nasbírala“ tisíce příznivců. I to svědčí o tom, že téma cukru v naší stravě již není lhostejné mnoha lidem.

ERRATUM pro dotisk podzim 2018

Strana 178 - Ingredience - Kokosová vrstva - 80 g kokosového mléka (nesprávně je uvedeno 840 g)

Za chybu se omlouváme. Albatros Media, a.s., redakce

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.11.2016
Formát 210x247 mm
Hmotnost 0,852 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026413035
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Janina Černá Janina Černá

Janina Černá


Ještě jako studentka práv se cestovatelka a známá bloggerka Janina Černá rozhodla, že svůj život nezasvětí právu, ale pomoci lidem, kteří se chtějí zbavit závislosti na cukru. Celé dospívání se potýkala s poruchou příjmu potravy, s hubnutím a přibíráním, a až poté, co přestala konzumovat cukr, začala konečně žít plnohodnotný a zdravý život. Své zkušenosti od roku 2015 postupně sepisovala na svém blogu a v roce 2016 vydala svou první Cukrfree kuchařku s recepty, které jí pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy.

Zobrazit profil autora