Skutečné zločiny na Plzeňsku


František Müller

Nejzajímavější moderní případy v podání kapitána plzeňské kriminálky

Poznejte současné krimi případy z Plzeňska přímo očima detektiva! Jak došlo k objasnění brutální vraždy seniora, ke které pachatel neměl motiv? Proč vraždili dva bratři bez sebemenšího záznamu v trestním rejstříku? A co případ vraha, který rozčtvrtil svého šéfa? Okolnosti nechvalně proslulých případů i zákulisní detaily z vyšetřování vám představí kapitán plzeňské kriminálky František Müller. Naskočte na vlnu true crime a nahlédněte do autentických policejních postupů!

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.09.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,406 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026449119
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

ctemeceskeautory.cz - Plzeňsko se nezdá býti zrovna nejbezpečnějším místem na Zemi


„Dynamika vyprávění nepokulhává, od první strany si drží čtenářovu plnou pozornost. Cítíte, že opravdu míříte na místo činu a snažíte se chytit padouchy. František Müller pracuje jako operativec, což znamená, že přijíždí jako první k ohlášenému bezpráví a zajišťuje stopy. Největším kladem díla je bezesporu empatie, kterou Müller oplývá, a pokora, se kterou k práci policisty přistupuje, což ho odli... Více

Autor knihy

František Müller František Müller

František Müller


Kpt. Mgr. Bc. František Müller od roku 1990 působil jako kriminalista na Městském ředitelství policie Plzeň, kde se dlouhá léta věnoval odhalování násilné trestné činnosti, zejména loupežím. V roce 2008 přechází na Krajské ředitelství policie v Plzni, kde se do současnosti zabývá odhalováním násilné trestné činnosti – vraždám. Jeho články jsou po řadu let publikovány na stránkách odborného časopisu Kriminalistický sborník a jako autor a spoluautor se podílel na vzniku několika námětů a scénářů k rozhlasovým detektivním hrám a televizním detektivním seriálům. S vyšetřovatelkou kpt. Mgr. Michaelou Noskovou přednáší ve Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje a jejich cyklus přednášek „Plzeňské zločiny“ se setkal s naprosto mimořádnou odezvou posluchačů z řad široké veřejnosti.

Zobrazit profil autora