Neber to jídlo tak vážně II

aneb #jimnormalne

Týna Skalická

Zasloužíš si jíst normálně!

Máš pocit, že za každý gram cukru, který si neodepřeš, si zasloužíš nějaký trest? Zkus se radši na potraviny podívat trochu jinak! Neexistuje totiž špatná strava – je to vždy jen jídlo, které by ti mělo dělat radost a dodávat energii.

Týna Skalická, nutriční koučka a zakladatelka instagramového projektu @tojidlo, ti ukáže, jak si jídlo i jeho přípravu skutečně užívat. Jíst zdravě a výživně se totiž dá i bez křečovitého omezování a sporných diet!

Tento rádce je volným pokračováním již vydané knihy Neber to jídlo tak vážně (https://www.albatrosmedia.cz/tituly/65866775/neber-to-jidlo-tak-vazne/).

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Neber to jídlo tak vážně"

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.09.2022
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,462 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
EAN 9788026443773
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Týna Skalická Týna Skalická

Týna Skalická


Neber to jídlo tak vážně, je to jen jídlo – to je hlavní motto populárního instagramového projektu @tojidlo, za kterým stojí nutriční koučka Týna Skalická. Autorka se již od studií naplno věnuje fitness a zdravému životnímu stylu a propaguje neotřelou a zábavnou formou „normální“ přístup ke stravování. Co si pod tím představit? To si můžete dočíst nejen v jejích knihách. Projekt @tojidlo vznikl za cílem usadit změť na internetu dostupných a mnohdy zkreslených informací o výživě, vnést do následování zdravého životního stylu trochu nadsázky a selského rozumu a pomoci lidem začít jíst normálně. 

Zobrazit profil autora