Jedovatá slova

Jak rozpoznat verbální násilí a jak na ně reagovat

Patricia Evans

Nedejte šanci tomu, kdo vás ponižuje!

Pokud vy nebo někdo, koho znáte, odpoví na jednu nebo více následujících otázek „ano“, doporučuji vám přečíst si tuto knihu:

- Je na vás partner naštvaný nebo rozčilený několikrát týdně?

- Popírá, že by byl naštvaný, když očividně je?

- Snažíte se někdy partnerovi vysvětlit své pocity nepochopení, bolesti a duševního stresu, ale po tomto rozhovoru máte dojem, že jste stejně nic nevyřešili?

- Cítíte se často zmatená a zdeptaná jeho odpověďmi, jako by každý z vás mluvil jiným jazykem?

Téměř každý už slyšel o někom nebo zná někoho, kdo žije ve verbálně urážlivém vztahu – pokud v něm dokonce sám není. V této knize najdete potvrzení a pochopení toho, že chyba není ve vás, a také povzbuzení, když se rozhodnete pro změnu.

Autorka Patricia Evans vás naučí na ponižující a arogantní věty odpovídat tak, abyste měla šanci získat ve vztahu rovnoprávné postavení a nalezla ztracené sebevědomí, a také vás naučí pochopit myšlení partnera. Autorka mimo jiné zkoumá škodlivé vlivy verbálního násilí na děti a rodinu a nabízí užitečný náhled a doporučení nejen pro vás, ale také pro terapeuty, kteří lidem, jako jste vy, pomáhají.

Patricia Evansová, mluvčí, konzultantka a zakladatelka Institutu mezilidské komunikace, vede workshopy a odborné semináře v USA.

Číst více
249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 176
Datum vydání 20.07.2010
Formát 148x210 mm
Hmotnost 0,26 kg
Jazyk čeština
Původní název Verbally Abusive Relationship 3rd Edition
EAN 9788025127902
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená