Receptíky pro kuchtíky

Hravá kuchařka pro děti

Pavla Šmikmátorová, Libor Drobný, Tomáš Siničák

S naší knihou je vaření legrace!

Tato publikace získala Cenu výstaviště Lysá nad Labem za hobby literaturu. Tato kuchařská kniha plná barevných fotografi í, vtipných ilustrací a napínavých komiksů je určena všem dětem, které se zajímají o kuchařské umění, ale ještě než se pustí do přípravy pokrmů tradičních, rády by si nejdříve vyzkoušely přípravu jídel méně náročných, ale za to originálnějších, hravých a hlavně chutných.

Recepty, které v knize naleznete, zahrnují jak pokrmy slané (chlebíčky, pomazánky, jednohubky a obložené mísy), tak i sladkosti (cukroví a poháry) a nápoje. Provedení těchto obvyklých pochutin vás však zaručeně překvapí. Už jste někdy jedli toast v podobě kraba, pochutnávali si na cukroví, které vypadá jako tučňák nebo pili ovocný koktejl přímo z vydlabaného melounu?

Jednotlivé recepty jsou navíc rozděleny do čtyř kapitol dle ročních období, takže se nemusíte bát, že by vám s naší knihou v průběhu roku došly nápady. Každá z kapitol je pak uvedena vtipným dvoustránkovým komiksem, v němž se seznámíte s opičkou Chechtičkou, prasátkem Chrochtou a mravenečníkem Frfňou. Tito tři zvířecí kamarádi vám pak budou při vaření radit, jak na to a při přípravě každého z receptů vám přispěchají na pomoc s dobrou radou.

V knize naleznete:

- 24 originálních receptů pro malé i velké kuchtíky

- 4 vtipné komiksy a 3 legrační zvířátka

- krabí toasty s opravdovými klepety

- vaječné závodníky na nebezpečně rychlých rohlících

- strašidelně zubaté grepfruitové poháry

- opravdu sladké čokoládové tučňáky a mnohem více…

Vyhlášení výherců dětské soutěže o hravou kuchařku Receptíky pro kuchtíky

V soutěži o hravou kuchařku Receptíky pro kuchtíky soutěžilo více jak 80 dětí. Vybrat z nich 10 nejlepších nebylo vůbec snadné. Děti se opravdu snažily a popustily uzdu fantazii. Po vášnivé diskusi se zástupci vydavatelství Computer Press rozhodli odměnit tyto šikovné kuchtíky:

Kristýna Jelínková, Benešov

Hanička a Pavlík Hradílkovi, Zastávka

David Indrák, Valašské Meziříčí

Karel Bělák, Klobouky

Jindřiška Zajacová, Beroun

Tonička Mannertová, Královské Poříčí

Míra a Vlastička Legrovi, Královské Poříčí

Matěj Křístka, Lubina

Nikol Gottwaldová, Praha 10

Denisa VU, Kopřivnice VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME ZA ÚČAST V SOUTĚŽI A VÝHERCŮM GRATULUJEME!

Číst více
249 Kč Doporučená cena
Nedostupné