Tramping


Michael Antony

Dárková publikace plná fotografií pro všechny malé i velké trampy

Krosna či usárna na zádech, osady, kytary a dlouhé večery u ohně. Nejen to je tramping. Tak nazujte kanady a objevujte jeho krásu i historii v publikaci, z jejíchž stránek se line vůně táboráku.

Připomenete si vše, co se s trampingem neodmyslitelně pojí – jeho dějiny, vandry, potlachy, písničky, ale i různé historky, které se mezi trampy tradují. Zavzpomínáte i na slavné trampské osobnosti a navštívíte vyhlášené trampské hospody. Po celou dobu vás bude provádět spousta autentických a často i raritních fotografií.

Číst více
790 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.11.2022
Formát 210x297 mm
Hmotnost 1,227 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Michael Antony
EAN 9788026444923
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Michael Antony Michael Antony

Michael Antony


Publicista a vydavatel knih, zpěvníků, časopisů i literárních sborníku s tématem trampingu a pobytu v přírodě. Nejraději cestuje doma i v zahraničí jen s batohem na zádech. Čím divočejší země, tím lépe. Spořádané země na západ od našich hranic ho po několika poznávacích cestách již moc nelákají. Ze svých cest a vandrů pravidelně píše do trampského časopisu Puchejř a na internetový trampský-magazín.cz. V posledních letech propadl historii trampingu – originálního českého fenoménu. Své poznatky publikoval ve fotografické knize Trampové (fotografie Libora Fojtíka) a v knize Naše léto, voda, lodě (Herbert Slavík a kolektiv).

Zobrazit profil autora