Mámě

Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Vanda Schreierová, Denisa Písaříková

Zvládněte mateřství s láskou, něhou i grácií!

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko.

Knížka plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o kojence a děti. Ukáže vám, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem.

Autorky působí jako lektorky a poskytují skupinové i individuální kurzy pro rodiče. Denisa vyrábí vlastní šátky na nošení dětí Mamalatté (mamalatte.cz, https://www.facebook.com/mamalattecz/?fref=ts) a Vanda je zakladatelka úspěšného portálu vanickovani.cz (také https://www.facebook.com/vanickovani/?fref=ts). Na danou problematiku se vždy dívají komplexně, berou v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky využívají ve své praxi lektorek i matek.

Autorky všem rodičům nalévají optimismus do žil, i když to není lehké, a nikdy je neopouští humor. Své zkušenosti, které získaly jako lektorky, vám teď servírují na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicli.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 168
Datum vydání 25.07.2022
Formát 170x243 mm
Hmotnost 0,562 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026442240
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem