Špion


Clive Cussler

Seznamte se s Isaacem Bellem. Nejlepší detektiv Ameriky v souboji s tajemným špionem ve zbrusu nové knize Clivea Cusslera.

Mezinárodní napětí eskaluje a svět pomalu, ale jistě směřuje k první světové válce. Americký zbrojní průmysl utrpí obrovskou ztrátu, když jeden z nejlepších konstruktérů bitevních lodí spáchá sebevraždu. Nicméně sebevraždu provází řada podezřelých okolností a tak se do celé záležitosti vloží legendární detektivní agentura Van Dorn a její nejlepší detektiv Isaac Bell. Rozjíždí se tak řetězec událostí, které ukazují na širší spiknutí a Bell se ocitá v souboji s tajemným špionem, jenž je spojen s přísně tajným projektem Hull 44. V sázce není jen budoucnost Spojených států, ale bez nadsázky osud celého světa.

Číst více
549 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.11.2022
Formát 165x235 mm
Hmotnost 0,679 kg
Jazyk čeština
Původní název The Spy
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Kadlecová
EAN 9788026444374
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Clive Cussler Clive Cussler

Clive Cussler


Clive Cussler žije střídavě v Arizoně a Coloradu. Je autorem nebo spoluautorem několika desítek knih, z nichž se většina stala bestsellery. Dá se říct, že hlavní hrdina většiny jeho románů, Dirk Pitt (mnohými označovaný jako „oceánografická verze Indiana Jonese“), je autorovo alter ego. Oba totiž spojuje dobrodružná povaha, zájem o hledání lodních vraků a také láska k automobilovým veteránům. Cusslerova rozsáhlá sbírka těchto vozidel je k vidění v jeho vlastním Muzeu v Coloradu.

Zobrazit profil autora