Rychlý jako vítr: Zloděj koní


Lea Schmidbauerová

i Připravujeme

Kdo si věří, změní svět!

Do Kaltenbachu přichází jaro a Severákovo hříbě si rychle získává srdce všech v hřebčíně. Z Majky a Ory se dávno stala nerozlučná dvojka. Ovšem v Marii Kaltenbachové, která se v terapeutickém centru hřebčína cítí nepotřebná, klíčí stará ctižádost. V mladé klisničce vidí velký potenciál a jede ji představit na výstavu. Tam se však přihodí něco strašného: Ora beze stopy zmizí! Majka s přáteli se na vlastní pěst pouští do pátrací akce, ale zprvu netuší, jakému nebezpečí se vystaví.

Severák vzdálený tisíce kilometrů opouští své stádo v andaluské divočině a objevuje se na Petrosově haciendě. Co ho k tomu vede?

Číst více
299 Kč Doporučená cena
Vychází

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.08.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,471 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Překladatel Barbora Krupičková
EAN 9788026443223
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Lea Schmidbauerová Lea Schmidbauerová

Lea Schmidbauerová


Lea Schmidbauer se narodila v roce 1971 ve Starnbergu na břehu Starnbergského jezera. Před zahájením studia na Vysoké filmové a televizní škole v Mnichově absolvovala několik semestrů Kulturních dějin Ameriky. Svůj elán dělí mezi práci v Mnichově a hospodářství v malé obci v bavorském obvodu Střední Franky. Kristina Magdalena Henn se narodila v roce 1977 v Trevíru nad Moselou. Po ročním putování po Austrálii zahájila studium na Vysoké filmové a televizní škole v Mnichově, kde od té doby žije, pracuje a za každého počasí se koupe v řece Isar.

Zobrazit profil autora