Stíny nad Univerzitou v Tir Erath: Rogenovo oko


Jarmila Mlčoušková

Originální fantasy román z prostředí magické univerzity

1. díl fantasy trilogie z prostředí magické univerzity

Doprava poháněná parními ďasy. Nepolapitelný vrah, který se specializuje na kolegy z branže. Magická čtvrť ozubených kol, ocelových květů a podezřelých výtrysků páry. Úzká čtvrť plná studentských spolků, ohyzdných chrličů a skrýší uprchlých chimér. A samozřejmě kuchař, který býval travičem. To vše a mnohem víc skýtá jedinečný kolorit Tir Erath, města proslulého svou Univerzitou.

Rianet přezdívaná Karmína si zdejší studium užívá plnými doušky. Patří totiž k lovcům a její bestiář se jen hemží morkodlaky, unicery se zlatým rohem i rudookými dragostami se šupinami na plecích. To její kamarádka Elenis s katedrou objevitelů tolik štěstí neměla a nudu výuky zahání koketováním s pátracími krystaly – artefakty, které se už po mnoho let nacházejí na seznamu zakázaných předmětů.

Zatímco termín bakalářských projektů se blíží a Elenis s Karmínou kličkují mezi školními tresty, nad Univerzitou se stahují stíny z dávné minulosti a hrozí, že ji pohltí navždy.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.03.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,478 kg
Jazyk čeština
Původní název Stíny nad Univerzitou v Tir Erath: Rogenovo oko
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026435099
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Jarmila Mlčoušková Jarmila Mlčoušková

Jarmila Mlčoušková


Pochází z Vyškova, vystudovala biofyziku a pracuje jako postdok ve výzkumu na MU a FNUSA-ICRC v Brně. Před vydáním své první knihy s názvem Rogenovo oko publikovala v časopisu Jezdectví a její povídky vyšly v soutěžních antologiích Krajina háďat a Rytíři z činžáku.

Zobrazit profil autora