Muž odnaproti, který mě převezl


Marek Boško

Forrest Gump i Baron Prášil se můžou jít zahrabat. Humoristický román slovenského autora.

Nečekané dědictví v podobě starého domu a rozpadlé požární zbrojnice přivádí Marka do bohem zapomenuté vesničky. Tam se v sérii neuvěřitelných událostí zaplétá do místních intrik a vyprávění obecního podivína, jehož příběh je tak bizarní, že nemůže být pravdivý. Nebo je opravdu možné, aby se setkal s libyjským diktátorem, seděl ve známé věznici Sing Sing v New Yorku a soutěžil na olympijských hrách, aniž by podle sousedů vytáhl paty z vesnice?

Humoristický román slovenského autora Marka Boška je plná zvratů a humorných situací, u kterých se budete za břicho popadat.

Číst více
269 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr humor
Počet stran 200
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.04.2020
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,38 kg
Jazyk čeština
Původní jazyk slovenština
EAN 9788026430902
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Marek Boško Marek Boško

Marek Boško


Marek Boško pochází z Bojnic na Slovensku. Už jako malý chlapec rád četl, přestože tehdy ještě neměl žádné spisovatelské ambice. Po dlouhé době se k literatuře vrátil, když vyšel Da Vinciho kód, který jej zaujal zejména formou, jakou autor zpracoval jeho příběh. Poté četl zejména dobrodružné a historické romány a thrillery. K  myšlence vlastního psaní ho však přivedly spíše knihy, které se mu zdály podprůměrné. Knihy, o nichž si myslel, že by se daly napsat lépe. V roce 2016 mu vyšla prvotina Vtáčkar a poté následovaly knihy Muž z domu naproti, čo mi prešiel cez rozum, který je jeho prvním dílem přeloženým do češtiny, a jako poslední titul Vitajte v KĽDR.

Zobrazit profil autora