Šok! Hrůza! Média!


HlídacíPes.org

Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům

Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo, jak a proč pro vás zprávy tvoří?

Světem českých novinářů vás s lehkostí a profesionálním vhledem provede redakce platformy HlídacíPes.org organizované Ústavem pro nezávislou žurnalistiku. Nahlédnete pod prsty médií investigativních i bulvárních, tištěných i elektronických, televizních i novinových. A řeč přijde i na nejdůležitější kauzy s nimi spojené.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 272
Datum vydání 11.11.2019
Formát 141x221 mm
Hmotnost 0,535 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026428305
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Autor knihy

HlídacíPes.org HlídacíPes.org

HlídacíPes.org


HlídacíPes.org – Žurnalistika ve veřejném zájmu je prvním projektem Ústavu nezávislé žurnalistiky. Jde o webovou publikační platformu Ústavu, na které jsou umísťovány výsledky práce kmenových i spolupracujících redaktorů. Nejedná se však o klasický zpravodajský server. Zaměřuje se především na originální pokrytí a dlouhodobé monitorování témat, která zůstávají stranou zájmu mediálního mainstreamu. Nekopíruje denní zpravodajství, nechrlí další názory na obecně známá fakta. Redakce si zakládá na originálních odhaleních a na původní, do hloubky jdoucí publicistice.

Zobrazit profil autora