Deník psa Aragorna


Lucie Nachtigallová

Smečka fejsbukové matky má novou posilu!

Pokud se vám stýská po populárních Denících fejsbukové matky, tak vám přinášíme jejich volné pokračování.

Do velké rodiny známé blogerky a vítězky MAMAblogu totiž vstoupilo štěně Aragorn řečené kravka. A že to je lotr, lump

a roztomilý prevít vám bude jasné od první stránky.

Kromě toho, že Lucie ve statusech i nadále vtipně glosuje příběhy svých blízkých, veškeré dění také komentuje Pan pes. Jeho

komentáře jsou napsány tak, aby pobavily a rozesmály hlavně vaše děti – takže knížku můžete číst všichni společně.

Jak to dopadne, když rodina chce pejska, ale hlava rodiny si trvá na svém? To se dozvíte ve statusech s typickou sebeironií a vtipem, v nichž přináší autorka historky ze života své obyčejně neobyčejné rodiny. Ale tentokrát na vyprávění není sama. Rodina Nachtigallů vás provede roky 2020 a 2021. Dozvíte se, jak trávili karanténu a proč ten pes půjde z domu.

A když knížku dočtete, tak vám možná probleskne hlavou myšlenka, že v příštím životě byste chtěli být jedním z Nachtigallovic dětí, protože to musí být opravdu prča.

Číst více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.05.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,489 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026442561
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Lucie Nachtigallová Lucie Nachtigallová

Lucie Nachtigallová


Lucie Nachtigallová, absolventka Fakulty sociálních věd UK, přispívala do tištěných médií jako novinářka už od šestnácti let. Postupně zastávala post produkční, dramaturgyně a šéfredaktorky pro řadu českých deníků, časopisů a televizí. Mnoho let žila a pracovala ve Velké Británii, Španělsku a Itálii. Mimo jiné natáčela pro americkou televizní společnost CNBC dokumentární sérii The Players o nejbohatších podnikatelích světa. Je majitelkou firmy Velká dobrodružství, která pořádá pohádkové lesy a výlety s tajenkou pro děti. Z manželství s Františkem Nachtigallem, který taktéž působí v médiích, má tři děti (dvojčata Viktorii a Františka a dcerku Alžbětu). Pokud zrovna neleze s dětmi po horách, cvičí pilates a jezdí na koni. Peripetie z jejího života sledují denně desítky tisíc lidí na FB stránce Deník fejsbukové matky. Její statusy vyšly úspěšně i v knižní podobě jako Deník fejsbukové matky, Deník fejsbukové matky pokračuje – Pizduny všem a Deník fejsbukové matky (ne)končí. Volně na ně navázal Deník psa Aragorna. Mimořádné oblibě se těší i její cestovateské průvodce po České republice Výlety s tajenkou a Výlety s tajenkou 2 – Po stopách literárních hrdinů.

Zobrazit profil autora