Výlety s dětmi

nové rozšířené vydání

Eva Obůrková

Více než 600 výletů pro každý den!

Tato publikace získala Cenu Zlatého pruhu Polabí za literaturu o cestování. Po několika aktualizacích oblíbené publikace, která pomáhá odpovědět na otázku KAM na výlet s dětmi, vám předkládáme zbrusu nové přepracované a rozšířené vydání. U osvědčených míst nás zajímalo, jaké novinky pro děti vymysleli, ale spoustu aquaparků, zajímavostí, hradů, akcí, muzeí, řemeslnických dílen a kuriozit všeho druhu vám představíme poprvé. Mnohdy jde o lokality, které jste nám poradili právě vy – rodiče, prarodiče, strýcové a tety, učitelé i vedoucí dětských oddílů, zkrátka naši nadšení čtenáři, o jiná místa jsme zakopli náhodou anebo se jejich provozovatelé ochotně přihlásili sami.

CO JSME TEDY Z TÉ HROMADY NÁPADŮ

NAKONEC VYBRALI?

- přes 600 tipů na výlety do všech koutů České republiky pro každé počasí i roční dobu

- řazení do 13 kapitol podle témat

- informace o otvíracích dobách a cenách vstupného

- ověřené kontakty – internetové stránky, telefony a e- maily

- přehlednou mapu a rejstřík pro snadnou orientaci

O autorovi:

Eva Obůrková

(* 1967) – novinářka, reklamní textařka, ilustrátorka a holka pro všechno na volné noze, kašpar a černá ovce dvou rodin, manželka, maminka, pohovka, služka, věšák, otrokyně a chovatelka dětí, koček, psů a všeho, co se vzájemně nesežere.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 200
Datum vydání 15.03.2007
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,68 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025120446
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Eva Obůrková Eva Obůrková

Eva Obůrková


Novinářka, reklamní textařka a ilustrátorka, autorka řady knížek o cestování pro dospělé i děti, průvodců, kalendářů a prospektů. Specialistka na domácí cestovní ruch, vinařskou turistiku a rozdávání rad na výlety, zejména s dětmi a po Česku, ale i bez nich a jinam. Napsala řadu knížek o výletech s dětmi v Česku i na Slovensku, dlouhodobě spolupracuje s různými novinami a časopisy a portálem Kudy z nudy České centrály cestovního ruchu – CzechTourism.

Zobrazit profil autora