Deníček Camille G

Aneb sranda příběhy z dětství i dospělosti

Camille G

Při čtení příběhů ze života Camille G budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky.

Že prej se má něco o sobě a o knize napsat i tady dozadu, údajně aby případní kupci (čtenáři) měli důvod si tuto srandobichlu kópit. Tak se teda pokusím. Pocházím a žiju v Brnisku, takže tímto i vysvětluju, že v knize píšu, jak mluvím. Hubu mám odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu jsem nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor nedoporučuju. Díky mé střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se má rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobavím i vás.

Upozornění: Při čtení příběhů z mého života budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky. Fotku svého ksichta tady cpát nebudu, nepotřebuju potom chodit kanálama, a všichni víme, že Brno je taková větší vesnica, že. A kdo bude mít po přečtení potřebu dalších příběhů, tak na fb mám blog: Deníček Camille G.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Deníček Camille G"

Detailní informace

Žánr humor
Počet stran 184
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.09.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,4 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Iveta Matušková
Číslo dílu 1
EAN 9788026437505
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Camille G Camille G

Camille G


Brňačka, která od září 2020 baví příhodami ze svého dětství a dospělosti desetitisíce sledujících na svém facebookovém blogu Deníček Camille G. Příběhy píše velmi svérázným stylem, směsicí své vlastní brněnštiny s trochou brněnského hantecu. Při psaní nepoužívá žádný filtr na slušnou mluvu a píše prostě i sprostě tak, jak jí její slušně prořízlá pusa narostla. V září 2021 vyšla její první kniha Deníček Camille G, o rok později Dvoječka. Kdo se chce o autorce dozvědět víc, tomu stačí, aby si přečetl její smíchobichle, jak knihám sama říká. Popisuje v nich svůj život s nadsázkou, zveličováním a trochou oblíbeného černého humoru.

Zobrazit profil autora