Deníček Camille G | Albatros media

Deníček Camille G

Aneb sranda příběhy z dětství i dospělosti

Camille G.

Při čtení příběhů ze života Camille G budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky.

Že prej se má něco o sobě a o knize napsat i tady dozadu, údajně aby případní kupci (čtenáři) měli důvod si tuto srandobichlu kópit. Tak se teda pokusím. Pocházím a žiju v Brnisku, takže tímto i vysvětluju, že v knize píšu, jak mluvím. Hubu mám odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu jsem nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor nedoporučuju. Díky mé střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se má rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobavím i vás.

Upozornění: Při čtení příběhů z mého života budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky. Fotku svého ksichta tady cpát nebudu, nepotřebuju potom chodit kanálama, a všichni víme, že Brno je taková větší vesnica, že. A kdo bude mít po přečtení potřebu dalších příběhů, tak na fb mám blog: Deníček Camille G.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji