Deníček Camille G

Aneb sranda příběhy z dětství i dospělosti

Camille G

Při čtení příběhů ze života Camille G budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky.

Že prej se má něco o sobě a o knize napsat i tady dozadu, údajně aby případní kupci (čtenáři) měli důvod si tuto srandobichlu kópit. Tak se teda pokusím. Pocházím a žiju v Brnisku, takže tímto i vysvětluju, že v knize píšu, jak mluvím. Hubu mám odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu jsem nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor nedoporučuju. Díky mé střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se má rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobavím i vás.

Upozornění: Při čtení příběhů z mého života budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky. Fotku svého ksichta tady cpát nebudu, nepotřebuju potom chodit kanálama, a všichni víme, že Brno je taková větší vesnica, že. A kdo bude mít po přečtení potřebu dalších příběhů, tak na fb mám blog: Deníček Camille G.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr humor
Počet stran 184
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.09.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,407 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Iveta Matušková
Číslo dílu 1
EAN 9788026437505
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Camille G Camille G

Camille G


Brňačka, která od září 2020 baví příhodami ze svého dětství a dospělosti desetitisíce sledujících na svém facebookovém blogu Deníček Camille G. Příběhy píše velmi svérázným stylem, směsicí své vlastní brněnštiny s trochou brněnského hantecu. Při psaní nepoužívá žádný filtr na slušnou mluvu a píše prostě i sprostě tak, jak jí její slušně prořízlá pusa narostla. V září 2021 vyšla její první kniha Deníček Camille G, o rok později Dvoječka. Kdo se chce o autorce dozvědět víc, tomu stačí, aby si přečetl její smíchobichle, jak knihám sama říká. Popisuje v nich svůj život s nadsázkou, zveličováním a trochou oblíbeného černého humoru.

Zobrazit profil autora