Krmit démony


Alexandra Alvarová

Strhující thriller z politického zákulisí, který vás vtáhne do spletité sítě hybridních válek, mocenských zájmů, oligarchů, mediálních magnátů, mafií i nadnárodních internetových společností. Od autorky Průmyslu lži

Kudy prorůstají mocné spáry politické propagandy?

Když Scott Brennan sestavoval na univerzitě promyšlenou kampaň ke své kandidatuře do studentského parlamentu, neměl ponětí, co všechno tím pro něj odstartuje… Netušil, že díky své cílevědomosti, schopnosti mistrné manipulace a datům šikovně získaným ze sociálních sítí ho jednou čeká závratná kariéra, která se dovrší v prezidentské kampani bývalého realitního makléře, jenž svým heslem o pozvednutí Ameriky změní způsob vedení politického boje. Kdo za tím vším však skutečně stojí? Kdo tahá za nitky? A kdo z toho všeho bude nakonec profitovat?

Strhující thriller z politického zákulisí vás vtáhne do spletité sítě hybridních válek, mocenských zájmů, oligarchů, mediálních magnátů, mafií i nadnárodních internetových společností a poodhalí vám mrazivý způsob, jakým se propojují zájmy mocných od Ruska až po Ameriku.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.10.2020
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,574 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026433316
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem