Světový bestseller přirovnávaný k dílu C. Cusslera, S Berryho či D. Koonze

Vyšetřování nedávných tragických událostí v Karibském moři dospěje k překvapivým závěrům. John Clay se vydává do Číny, aby nalezl odpovědi i ztracený vzorek guyanského elixíru mládí, dříve než se to podaří někomu jinému.

Ze stejných důvodů se vrací do vypálené džungle také Steve Caesare s DeeAnn Draperovou a gorilím mládětem Dulce. Nejsou ale sami, kdo se tam chystá pátrat po tajemství dlouhověkosti mimořádně inteligentních malp kapucínských.

Alison Shawová se svým týmem a delfíny Dirkem a Sally odchází zkoumat tajuplnou lokalitu na dně oceánu, kam každoročně putují tisíce delfínů. Při pátrání po původu zázračných rostlin ale objeví něco naprosto nečekaného.

Pátrání skupiny mořských biologů a námořních vyšetřovatelů vede k šokujícím objevům s nedozírným významem – počínaje samotnou pravdou o evoluci lidstva.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly z řady "Průlom"

Detailní informace

Počet stran 480
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.03.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,512 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Průlom
Původní název Leap
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026434917
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Autor knihy

Michael C. Grumley Michael C. Grumley

Michael C. Grumley


Michael Grumley mnoho let snil o tom, že bude psát thrillery tak, jak by se podle něj psát měly: spletité, multižánrové příběhy s jedinečnou zápletkou, která má „tah na branku“. V jeho sériích objevíte hluboce lidské příběhy s koncem, který jste nečekali. Žije v severní Kalifornii se svými dvěma malými dcerami. Je vášnivý čtenář, běžec, ale především otec, který své ratolesti rozmazluje, jak nejlépe dokáže.

Zobrazit profil autora