Piraňa


Clive Cussler

Nový příběh z dobrodružné série Akta Oregon.

Píše se rok 1902 a sopka Mt. Pelée právě vybuchuje. Stovky tun lávy a popela pohřbí třicetitisícové město i loď, na které se plaví německý fyzik Lutzen, jenž právě dokončil svoji průlomovou vědeckou práci.

O více než sto let později však jeho objev způsobí katastrofickou situaci. Americký obchodník se zbraněmi, který se k Lutzenovu vědeckému objevu dostane, získá obrovskou moc a plánuje vytvořit největší impérium všech dob. V cestě za světovou nadvládou mu však stojí Juan Cabrillo a jeho posádka na lodi Oregon. Jejich protivník je však neustále o krok napřed a závod s časem začíná Juan prohrávat. Podaří se mu nakonec zastavit nebezpečného šílence?

Číst více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.12.2018
Formát 165x235 mm
Hmotnost 0,695 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 10
Řady Akta Oregon
Původní název Piranha
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026423072
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

Clive Cussler Clive Cussler

Clive Cussler


Clive Cussler žije střídavě v Arizoně a Coloradu. Je autorem nebo spoluautorem několika desítek knih, z nichž se většina stala bestsellery. Dá se říct, že hlavní hrdina většiny jeho románů, Dirk Pitt (mnohými označovaný jako „oceánografická verze Indiana Jonese“), je autorovo alter ego. Oba totiž spojuje dobrodružná povaha, zájem o hledání lodních vraků a také láska k automobilovým veteránům. Cusslerova rozsáhlá sbírka těchto vozidel je k vidění v jeho vlastním Muzeu v Coloradu.

Zobrazit profil autora