Dubánčí den

Veršovánky s dubánky

Petr Václavek, Slávek Rydval, Leona Šťastná

Pojďte děti za dubánky do lesa a zažijte s nimi jedinečně kouzelný den!

Pojďte děti za dubánky do lesa a zažijte s nimi jedinečně kouzelný den!

Za pohádkou nemusíte putovat za devatero hor a devatero řek. Stačí vyrazit do lesa a pozorně se dívat. V korunách stromů i v mechu se totiž skrývá svět, který patří dubánkům. Malým žaludovým bytůstkám, které staví lesní domečky, sportují, čtou knížky, milují dobrodružství a nezkazí žádnou zábavu. A dokonce chodí i do školy! Přesvědčte se o tom sami - vstupte do jejich „království" a prožijte s nimi nezapomenutelný den!

A pokud ještě nemáte velkou knížku příběhů dubánků, můžete si ji zakoupit zde:

http://www.albatrosmedia.cz/tituly/37504179/dubanci-pribehy-jednoho-roku/

Číst více
99 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr pohádka
Počet stran 14
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.10.2017
Formát 150x150 mm
Hmotnost 0,12 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026416326
Věk od 1
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Autor knihy

Petr Václavek Petr Václavek

Petr Václavek


Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, ale od programování zběhl ke kreativní tvorbě. Dnes se živí počítačovou grafikou a ve volném čase rád tvoří rukama. Tak se zrodili i dubánci, původně podzimní zábava pro děti, později celoroční zábava pro tatínka. Dubánčí obrázky se šířily po internetu a dnes je najdete v knize Dubánci - příběhy jednoho roku.

Zobrazit profil autora
Slávek Rydval Slávek Rydval

Slávek Rydval


Slávek Rydval je ženatý, má tři syny a kromě rodiny se věnuje psaní pohádek, povídek, počítačových programů nebo odborných článků z oblasti informačních technologií. Pravidelně učí o grafickém jazyku Unified Modeling Language (UML). Do toho se věnuje sazbě textů pomocí programu LaTeX, což na něj má – společně s hrnkem kávy – uklidňující účinky. Je spoluautorem knihy Dubánci – příběhy jednoho roku a autorem učebnice UML.

Zobrazit profil autora
Leona Šťastná Leona Šťastná

Leona Šťastná


Leona Šťastná vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor primární pedagogika. Má ráda společnost dětí – zejména syna Štěpána a dalších dětí z její rozvětvené rodiny. S oblibou popouští uzdu své fantazie písmem i obrazem. Kromě spoluautorství na knize Dubánci - příběhy jednoho rok napsala a ilustrovala básnickou sbírku Podzime. Blízká je jí výtvarná činnost všeho druhu, přičemž nejraději se věnuje práci s plátnem a olejovými barvami.

Zobrazit profil autora