Hrdinové Formule 1


Roman Klemm

"Povinná četba" pro všechny fanoušky F1. Doposud nezveřejněná fakta a jedinečný pohled do zákulisí největší sportovní show světa.

Graham Hill, Jody Scheckter, Nelson Piquet. To je 6 mistrovských titulů. A především vášeň pro závody, ochota jít až na dřeň a obětovat vše svému snu

Kniha Hrdinové formule 1 přiblíží čtenářům neobyčejně detailním a poutavým způsobem příběhy tří výjimečných osobností světa automobilového sportu: Jediného pilota, který dokázal vyhrát jak titul Mistra světa Formule 1, tak i Indianapolis 500 a 24 hodin v Le Mans – Grahama Hilla, dále krotitele legendární „šestikolky“ a na dlouhá dvě desetiletí posledního šampiona Scuderie Ferrari – Jodyho Schecktera a prvního mistra světa éry přeplňovaných monster – Nelsona Piqueta.

Životopisy, které obsahují mnohá doposud neznámá fakta týkající se těchto závodníků, jsou navíc doplněny kratšími portréty třiceti dalších osobností, jež vývoj našich hrdinů výrazně ovlivnily.

Díky tomu, že na sebe portréty těchto velikánů časově navazují, mapuje kniha vývoj automobilového sportu a Formule 1 od poloviny padesátých let až do dnešní moderní éry.

Číst více
749 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 312
Datum vydání 23.10.2017
Formát 240x330 mm
Hmotnost 1,817 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026416296
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem