Mravní kodex


Brad Thor

Speciální agent Scot Harvath je opět v akci. Africký deštný prales, Mosad, spiknutí temných politických sil a taky jeden smrtící virus. Zkrátka skvěle namíchaný thrillerový koktejl.

Scot Harvath, elitní agent soukromé zpravodajské agentury, si naplánuje týden volna v lůně přírody Nové Anglie. Ale člověk míní, život mění. V tomto případě jde o krátké video, které dorazí do e-mailové schránky a jež zobrazuje záznam brutálního vyhlazení lékařského centra v zapadlém koutě Konga. Co je však nejpodivnější – všichni střelci byli vybaveni speciálními obleky proti biologickému nebezpečí. Harvath se rozhodne přijít celé věci na kloub a vyráží na průzkumnou misi do pralesů centrální Afriky. Brzy však vyjde najevo, že přepadení bylo součástí něčeho mnohem většího. Něčeho, co hrozí vyhubením většiny lidstva a za čím stojí neuvěřitelné spiknutí temných politických kruhů.
Číst více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly z řady "Scot Harvath"

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.04.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,58 kg
Jazyk čeština
Řady Scot Harvath
Původní název Code of Conduct
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026418801
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Brad Thor Brad Thor

Brad Thor


Brad Thor žije v Nashvillu. Je nadšený cestovatel a vyznavač adrenalinových sportů a autor více než desítky úspěšných knih v žánru politický a špionážní thriller. Téměř každý jeho titul se stal bestsellerem na prestižním žebříčku New York Times. Zajímavostí je, že jedna z jeho knih, Last Patriot, byla zakázána v Saúdské Arábii. Brad se často účastní televizních diskusí na téma terorismu a rovněž je členem analytického týmu Homeland Security.

Zobrazit profil autora