Úvod > Vydali jsme

Pop-up

20 papírových 3D projektů pro začátečníky i pokročilé

POP-UP JE TECHNIKA, S NÍŽ MŮŽETE VYTVÁŘET NEJEN OKOUZLUJÍCÍ PROSTOROVÁ PŘÁNÍČKA!

Také si z dětství vzpomínáte na kouzelné prostorové knížky, které po otevření jako by ožily? Tak přesně to je pop-up: důmyslný pohyblivý mechanismu, který z poskládaného listu papíru vyčaruje úžasný 3D objekt!

Tato technika, která si žádá trpělivost a dodržení přesných postupů, se opírá o matematické principy, a přesto je v ní tolik poezie. Nabízí širokou škálu možností tvorby výměnou za mimořádně jednoduché vybavení, kterého budete potřebovat – pouze papír, nůžky a lepidlo!

V úvodních kapitolách se nejdříve seznámíte s pravidly výběru materiálu a se základními technikami skládání papíru, abyste se v zápětí mohli s pomocí návodu „krok za krokem“ úspěšně pustit do tvorby jednotlivých pop-up projektů.

Naučíte se tak vytvářet spoustu oživlých objektů, od křehkých květin, přes roztomilá zvířata a přírodní scenérie až po důmyslné stavby!

[více]
  • Vychází 20. 05. 2021
  • 249 Kč
  • Informace
  • Ke stažení
  • Recenze

Informace

Autor: Ghylenn Descampsová
Žánr: hobby - ostatní, design
Datum vydání: 20. 05. 2021
EAN: 9788026436218
Formát: 170 x 240 mm brožovaná, šitá nitmi

Pro čtenáře od: 15 let
Jazyk: čeština
 

Ke stažení

Název souboru Typ Souboru Velikost
Obálka.jpg 1.91 KB
Obálka.jpg 227.86 KB
 

Recenze

K této knize není zatím žádná recenze.

Přidej recenzi

Vaše recenze bude zveřejněna až po schválení. Všechna pole formuláře jsou povinná.

 
 

O nás

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda... [více]


Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím