Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Pokřtili jsme knihu Sportuj se psem

Pokřtili jsme knihu Sportuj se psem

17. 04. 2018

V neděli na pražském veletrhu FOR PETS proběhl křest knihy Sportuj se psem  za účasti a podpory firmy ManMat. Tato kniha je určená každému, kdo má psa, a chce ho přibrat ke svému běhání, anebo už s ním nechce jen tak „gaučovat“.

Ač se křest konal ve víceméně neosobní veletržní hale, atmosféra na křestu byla velmi pohodová, neformální a téměř rodinná. Milým a netradičním hostem akce se stal pes Cliff, se kterým jedna z autorek Kateřina Salačová pravidelně trénuje a závodí, a který je také jejím parťákem na fotografii na obálce knihy.

Křest byl nejen pohodový, ale též překvapivě akční!  Rozdávaly se vynikající perníčky ve tvaru pejsků (osobně napekla pracovnice sponzorské firmy) a sportovní čelenky v designu knihy. Autorky nejprve na pódiu, a později i na stánku firmy ManMat zapojovaly kolemjdoucí do soutěží o knihu a pak nešetřily štědrými odměnami, takže výtisky knihy Sportuj se psem jsme po zbytek dne mohli „potkávat“ v rukou mnoha návštěvníků veletrhu.

Zprávy z redakce

04. 02. 2019

O unikátní knize Imagine i jednom z nejdůležitějších uměleckých partnerství

Jaký příběh stojí za vznikem slavného alba Imagine Johna Lennona? Kdo se na legendární desce... [více]

22. 01. 2019

10. ledna 2016 odletěl na svojí planetu David Bowie

A my jsme si ho 10. ledna 2019 připomenuli v plzeňském klubu Družba. Promítalo se, hrálo se, pilo... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím