Úvod > O nás > O CPRESS

O nakladatelství CPRESS

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Mnoho novinek vzniká mezi tituly z prestižní edice National Geographic. Českou republiku velmi pečlivě mapují řady "Kam na víkend" a především "Kam v ČR", která si u čtenářů vysloužila neobyčejný ohlas.

Vyhledávané jsou i tituly z oblasti literatury spojené s volnočasovými aktivitami, které patří ke stále oblíbenějším u všech skupin čtenářů. Populární jsou zejména knihy o tradičních řemeslech i nových výtvarných technikách, srozumitelně a názorně zpracované tak, aby si je každý mohl sám vyzkoušet a vytvořit si originální dekorativní či praktické předměty.

Populárně-naučné knížky pro děti představují širokou nabídku dětských knih od nejmenších čtenářů začátečníků až po dospívající mládež. Pro menší děti je určena široká nabídka barevných leporel, pro větší zase knihy k rozvoji dovedností a znalostí prostřednictvím her, zajímavostí a interaktivity.

Rychle se rozrůstá i obor "Zdraví a životní styl". Publikace přináší velké množství cenných rad a užitečných informací, které usnadní čtenářům život a umožní jim získat kontrolu nad svým zdravím a životním stylem. Významnou skupinu představují knihy věnující se těhotenství a mateřství, zdravému životnímu stylu a pohybu.

Pro milovníky přírody, zapálené zahrádkáře i odborníky slouží tituly napsané specialisty z daných oborů. Z nabídky titulů obsahující velmi komplexní encyklopedie i knihy s praktickými návody na péči o zahradu či pokojové rostliny si vybere opravdu každý. Publikace jsou bohatě vybaveny barevnými fotografiemi a přehledně graficky uspořádány.

V rámci oboru auto - moto připravuje knižní vydavatelství CPress širokou nabídku knih jak pro běžné řidiče, tak pro automobilové inženýry, automechaniky, studenty automobilových škol, sběratele, veteránisty a fanoušky motoristického sportu. Praktické a dobře srozumitelné knihy se věnují zejména oblasti tuningu, údržbě a opravám automobilů, renovaci automobilů, motocyklů i rallysportu. Mezi oblíbené automobilové publikace patří rovněž odborné monografie v edicích "Autosalon" a "Motoalbum", věnované historii jednotlivých automobilových a motocyklových značek. Velkou popularitu u budoucích řidičů i učitelů autoškol si získaly přehledné učebnice pravidel silničního provozu.

Unikátní edice "Muzeum v knize" přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. V edici zaměřené na vojenství a moderní historii vydáváme rozmanité tituly, které popisují vybavení, výzbroj i jednotlivé vojenské operace různých jednotek nebo armád.

Provozovatelem webových stránek je společnost Albatros Media a.s.
Na Pankráci 30/ 1618, 140 00 Praha 4 
IČ: 283 77 141 
DIČ: CZ28377141 
zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, vložka č. 14206

O nás

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda... [více]


Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím